Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28746
Stary 09.07.2010, 13:18
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Na tą chwilę nie mamy szans z Legią, Polonią i mimo wszystko z Lechem. (oczywiście kadrowo)
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Brutalne ale prawdziwe, wiekszasc kibicow kieruje sie sercem i nie dostrzegaja, lub nie chca dostrzec, prawdy, a ta jest na ta chwile taka jak powiedziales.
Poproszę o argumenty.Bardzo mnie one ciekawią.
Nie piszemy ogólnikami, to forum Wisły a nie onetu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 09.07.2010 o godz. 13:27.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując