PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Na tą chwilę nie mamy szans z Legią, Polonią i mimo wszystko z Lechem. (oczywiście kadrowo)
|
dzollo napisał(a):

|
Brutalne ale prawdziwe, wiekszasc kibicow kieruje sie sercem i nie dostrzegaja, lub nie chca dostrzec, prawdy, a ta jest na ta chwile taka jak powiedziales.
|
Poproszę o argumenty.Bardzo mnie one ciekawią.
Nie piszemy ogólnikami, to forum Wisły a nie onetu.