Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 09.07.2010, 13:15
Nie wiem co chciał zamanifestować. Widzę , że z Małeckiego robi się powoli taki "granat" jak z Mihajlowicia.
Ciekawe na co liczy takim zachowaniem.
Dziecinada i amatorszczyzna. Może na słońcu zbyt długo siedział ?
Z tego co kojarzę to niedawno dostał całkiiem sporą podwyżkę. Sodówa ?

I taki gość ma być "prawdziwym Wiślakiem" , ręce opadają.
Odpowiedz cytując