Nie wiem co chciał zamanifestować. Widzę , że z Małeckiego robi się powoli taki "granat" jak z Mihajlowicia.
Ciekawe na co liczy takim zachowaniem.
Dziecinada i amatorszczyzna. Może na słońcu zbyt długo siedział ?

Z tego co kojarzę to niedawno dostał całkiiem sporą podwyżkę. Sodówa ?
I taki gość ma być "prawdziwym Wiślakiem" , ręce opadają.