AYALA napisał(a):

|
myśle że Mały odmową gry w sparingu chciał wymusic na klubie swój transfer, jakiś menger mu pewnie w głowie namieszał, naobiecywał i mu w głowie zawirowało.
|
To byloby dziwne.. BO NIE BYLO NAWET CIUT NEWSA O JAKIMKOLWIEK ZAINTERESOWANIU tym pilkarzem... to bylby ostatni powod w ktory uwierzylbym.. on zreszta w tej Wisle jeszcze chcialby troche pograc..