|
Jeśli to prawda to mamy,mówiąc bez ogródek - przejebane. Jedyny ofensywny piłkarz,który coś sobą reprezentował na boisku dostaje zakaz wstępu do klubu. Coraz mniej przekonuje mnie Kasperczak,który zdaję się nie powinien pracować w ogóle w Wiśle... Ludzie się podniecają jego pięknym,ofensywnym stylem gry sprzed lat,ale przyznajmy sobie szczerze,że z takim składem nawet Werner Liczka wypracował by taki styl. Zapewne Henry wystawi Łobodzińskiego na Litwie,którego gra jest profanacją wszystkiego co ma związek z futbolem i będziemy się męczyć z pół-amatorami...
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|