Soupie2 napisał(a):

moim zdaniem ściągniecie Milinkovica to obowiązek...tymbardziej jak slysze ze nie moga dogadac sie w kwestii wysokosci kontraktu i dlugosci! Mamy 5 mln euro i nie potrafimy zakontraktowac takiego gracza.....Porażka!!!mi to cały czas przypomina polityke klubu jaka już jest u nas od 2 lat gdzie sciagamy jak najtaniej najlepiej za darmo. W ten sposób to daleko nie zajedziemy! Przykre ale prawdziwe.......Mam nadzieję,że niedługo pojawi sie prawdziwa informacja o zakontraktowaniu Milinkovicia
|
szczególnie, że za moment może nam zabraknąć Małeckiego na lewym skrzydle, a Marko to przecież "left winger"