|
Miałem nie pisać ale muszę...
Małecki zrobił źle? Pewnie i tak, nie powinno mieć takie zachowanie miejsca w profesjonalnej piłce.
Ale jak czytam co poniektórych komentarze typu: "sprzedać", "wywalić do ME" to się załamuje
Czy Ci co to pisza chcą dobra naszego klubu? Pozbyć sie Małeckiego(bardzo dobrze rozwijającego się piłkarza) i pozostać na prawej pomocy z chwiejącym się na nogach Łobodzińskim... Taki wariant wam odpowiada?
|