Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5889
Stary 09.07.2010, 12:18
Miałem nie pisać ale muszę...

Małecki zrobił źle? Pewnie i tak, nie powinno mieć takie zachowanie miejsca w profesjonalnej piłce.

Ale jak czytam co poniektórych komentarze typu: "sprzedać", "wywalić do ME" to się załamuje

Czy Ci co to pisza chcą dobra naszego klubu? Pozbyć sie Małeckiego(bardzo dobrze rozwijającego się piłkarza) i pozostać na prawej pomocy z chwiejącym się na nogach Łobodzińskim... Taki wariant wam odpowiada?
Odpowiedz cytując