Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17069
Stary 09.07.2010, 12:11
Piotrek napisał(a):Wyświetl post
podbijam bo ważne

http://www.tswisla.pl/fanatyk/


Otwarte

  • od poniedziałku do piątku: 9-18
  • w soboty: 9-14
  • w dniu meczu otwarte do rozpoczęcia gry.


trudno wejsc ?
Odpowiedz cytując