Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów
Offline
#
17069
09.07.2010, 12:11
Piotrek
napisał(a):
podbijam bo ważne
http://www.tswisla.pl/fanatyk/
Otwarte
od poniedziałku do piątku: 9-18
w soboty: 9-14
w dniu meczu otwarte do rozpoczęcia gry.
trudno wejsc ?
Ja_Kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ja_Kibic
Znajdź inne posty napisane przez Ja_Kibic