Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11974
09.07.2010, 11:53
do kogoś ogarniętego
jak myślicie, będą montować te barierki oddzielające fose od murawy
na sektorach za bramką ?
byłaby zajebista miejscówka na flagi
foto. SKWK
Ostatnio edytowane przez ewcia : 09.07.2010 o godz. 12:02.
AMF
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AMF
Znajdź inne posty napisane przez AMF