Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11974
Stary 09.07.2010, 11:53
do kogoś ogarniętego

jak myślicie, będą montować te barierki oddzielające fose od murawy


na sektorach za bramką ?


byłaby zajebista miejscówka na flagi


foto. SKWK
Ostatnio edytowane przez ewcia : 09.07.2010 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując