Sinoos napisał(a):

|
A ja myślę, że jak się spojrzy od przodu, to będzie to tworzyło szachownicę. Bo tak patrząc z bocznej perspektywy rząd czerwonych najeżdża na niebieskie.
|
Litera "S" jest dokładnie po środku trybuny wschodniej a pionowa symetralna przechodzi dokładnie przez jej środek , co oznacza że każda różnica w lewej od prawej strony sektora z literą "S" jest błędem. Cóż może być łatwiejszego w budowie stadionu niż symetryczne ułożenie kolorów krzesełek? jak widać nawet to można spieprzyć
