Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11969
Stary 09.07.2010, 11:20
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę, że jak się spojrzy od przodu, to będzie to tworzyło szachownicę. Bo tak patrząc z bocznej perspektywy rząd czerwonych najeżdża na niebieskie.
Litera "S" jest dokładnie po środku trybuny wschodniej a pionowa symetralna przechodzi dokładnie przez jej środek , co oznacza że każda różnica w lewej od prawej strony sektora z literą "S" jest błędem. Cóż może być łatwiejszego w budowie stadionu niż symetryczne ułożenie kolorów krzesełek? jak widać nawet to można spieprzyć
Odpowiedz cytując