|
Sinoos, ale spójrz na na rzędy między W i S, tam obojętnie jak patrzysz masz rząd niebiesko-czerwony, a zdjęcie jest zrobione z takiej perspektywy, że jeśli byłyby krzesełka niebiesko-czerwone między S i Ł to jeszcze lepiej byłoby to widać. Wg mnie ktoś to zrobił zupełnie bez sensu.
Podobna sytuacja jest na dolnej trybunie, na sektorze za cyfrą 6. Tam jest jeden rząd czerwonych krzesełek, a reszta niebieskie. Ale to szczegół, który w całej tej kompromitującej budowie, jest bardziej śmieszny niże straszny.
Najbardziej boli to, że tu nie potreba jakichś dodatkowych funduszy, zezwoleń, itp, tylko trochę myślenia w pracy.
|