Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
11966
09.07.2010, 11:03
A ja myślę, że jak się spojrzy od przodu, to będzie to tworzyło szachownicę. Bo tak patrząc z bocznej perspektywy rząd czerwonych najeżdża na niebieskie.
EDIT:
Nie każdy ma dostęp do dp24, może ktoś przekleić w/w artykuły
Ostatnio edytowane przez Sinoos : 09.07.2010 o godz. 11:06.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos