Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11966
Stary 09.07.2010, 11:03
A ja myślę, że jak się spojrzy od przodu, to będzie to tworzyło szachownicę. Bo tak patrząc z bocznej perspektywy rząd czerwonych najeżdża na niebieskie.

EDIT:
Nie każdy ma dostęp do dp24, może ktoś przekleić w/w artykuły
Ostatnio edytowane przez Sinoos : 09.07.2010 o godz. 11:06.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując