Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11963
Stary 09.07.2010, 10:42
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam pytanie

Orientuje sie ktoś czemu nie zamontowano od razu niektórych krzesełek na niższym poziomie trybuny (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0")
Jakby ktoś wiedział to pewnie by odpowiedział.
Mnie interesuje ta dowolność ułozenia kolorów w rzędach nad wejściami na trybunę. Jedne są całe czerwone inne pół na pół a jeszcze inne są prawie całe niebieskie z jedną czerwoną kolumną. Co to do cholery jest
Odpowiedz cytując