Angmir napisał(a):

Ponawiam pytanie
Orientuje sie ktoś czemu nie zamontowano od razu niektórych krzesełek na niższym poziomie trybuny (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0")
|
Jakby ktoś wiedział to pewnie by odpowiedział.
Mnie interesuje ta dowolność ułozenia kolorów w rzędach nad wejściami na trybunę. Jedne są całe czerwone inne pół na pół a jeszcze inne są prawie całe niebieskie z jedną czerwoną kolumną. Co to do cholery jest
