flamengista napisał(a):

Atak: Boguski, Małecki, Żurawski, Brożek - skrzydła można łatać wyrobem napastnikopodobnym (Boguski+Mały), ale Patryk właśnie zaczął stroić fochy, a Boguski potrzebny do ataku jako ew. 3 napastnik. W tej formacji są największe braki.
|
Powtórzę to po raz kolejny. Małecki to nie jest napastnik. Skorża wystawił go w paru spotkaniach na tej pozycji z powodu kłopotów kadrowych i tyle. Mały jest nominalnym pomocnikiem. Tak go wystawiał Kasperczak i tak powinno zostać.
Tak szczerze mówiąc z tych zawodników, którzy odeszli (oprócz Głowy i Marcelo) żałuję Issy Ba. Chłopak miał potencjał ale również braki fizyczne. Dla mnie powinien zostać. Alvarez był solidnym obrońcą ale jak wiemy jego wejścia ofensywne to była kompletna klapa. Juszczyk zagrał parę niezłych spotkań ale i popełnił parę prostych błędów (na szczęście bez konsekwencji).