Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11962
Stary 09.07.2010, 10:38
Ponawiam pytanie

Orientuje sie ktoś czemu nie zamontowano od razu niektórych krzesełek na niższym poziomie trybuny (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0")
Odpowiedz cytując