Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
28715
09.07.2010, 10:30
dzollo
napisał(a):
Ja przeczytalem tego posta jeszcze 2 razy, i uglebiam sie w przekonaniu ze to Prezes "Bohdan", napoczatku obstawialem Jarosza ale tej jest zbyt młody
Racja, na pewno ma na to czas ;-) Podobno zaglada tu 4 razy dziennie:
o 7.30
o 11.00
o 16.00 tuz przed koncem pracy
i o 22.00 przed pojsciem spac
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza