Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11961
Stary 09.07.2010, 10:26
Czarny napisał(a):Wyświetl post
Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę.
Co roku walczymy o mistrza i gramy w pucharach (z kiepskim skutkiem).

Jeśli dla kogoś to mało, to zostaje A4 i po paru godzinach jazdy możesz oglądać sobie Bundesligę...
Ddf
Odpowiedz cytując