Czarny napisał(a):

|
Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę.
|
Co roku walczymy o mistrza i gramy w pucharach (z kiepskim skutkiem).
Jeśli dla kogoś to mało, to zostaje A4 i po paru godzinach jazdy możesz oglądać sobie Bundesligę...