Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28712
Stary 09.07.2010, 10:23
murray napisał(a):Wyświetl post
Grosicki zagrał w 30 meczach w zeszłym sezonie. Strzelił cztery gole. CZTERY. Więcej strzelił Bartłomiej Grzelak (czyli największa pokraka i pośmiewisko Ekstraklasy). I to w 10 mniej spotkaniach. To o czymś świadczy.
Grosicki to nie jest napastnik więc o czym Ty w ogóle bredzisz. Probierz parę razy wystawił go na ataku tak jak Skorża Małeckiego i tyle.
Odpowiedz cytując