murray napisał(a):

|
Grosicki zagrał w 30 meczach w zeszłym sezonie. Strzelił cztery gole. CZTERY. Więcej strzelił Bartłomiej Grzelak (czyli największa pokraka i pośmiewisko Ekstraklasy). I to w 10 mniej spotkaniach. To o czymś świadczy.
|
Grosicki to nie jest napastnik więc o czym Ty w ogóle bredzisz. Probierz parę razy wystawił go na ataku tak jak Skorża Małeckiego i tyle.