Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5862
Stary 09.07.2010, 10:22
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Tylko teraz po co mu był ten tatuaż Papieża na ręce ? Chyba tylko dla parady bo wstydziłby się zachowywać w ten sposób mając podobiznę Jana Pawła II przy sobie...
Przecież to jest wszystko na pokaz. Małecki- fajny, młody chłopaczek, sympatyczny na imprezach, "swój"- więc go bronimy.
Odpowiedz cytując