fanfan napisał(a):

|
Tylko teraz po co mu był ten tatuaż Papieża na ręce ? Chyba tylko dla parady bo wstydziłby się zachowywać w ten sposób mając podobiznę Jana Pawła II przy sobie...
|
Przecież to jest wszystko na pokaz. Małecki- fajny, młody chłopaczek, sympatyczny na imprezach, "swój"- więc go bronimy.