Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5861
Stary 09.07.2010, 10:22
Cytat:
(...)Co najgorsze Kasperczak myli się w tym, co dla kibica na pierwszy rzut oka niedostrzegalne. Myli się w tworzeniu właściwych relacji z zawodnikami. Niewielu bowiem z nas wie, że przeciwko Cracovii w miejsce Alvareza miał grać Burliga, ale ... nie zagrał, bo podobno nie pojawił się on na 3 ostatnich treningach przed tym meczem. Pytanie? Jeśli to prawda, to w jaki sposób dopiero raczkujący w dorosłej i zawodowej piłce piłkarz wchodzi tak doświadczonemu trenerowi na głowę. Jak to jest możliwe, że w ekipie Kasperczaka mają miejsce tak szczeniackie zachowania od strony PR-owskiej jedynie kalające naszą 104 letnią tradycję.(...)
Que?

Czyli jeden (Burliga) się zachował szczeniacko a drugi (Małecki) nie?
Ale i tak to wina Kasperczaka...


To już nie hipokryzja to schizofrenia...
c.d.n.
Odpowiedz cytując