murray napisał(a):

Celtis wzmocnieni Allenem i Garnettem, a wcześniej był tam Pierce zdobyli tytuł, a ławki, czy PG i C nie mieli znakomitych. Dopiero wtedy wypromowano Rondo i Perkinsa.
Zapomniałem napisać o czymś jeszcze, ale uprzedził mnie już Ogryzek. Takie trzy silne osobowości (za genialnymi zawodnikami idą silne osobowości) mogą doprowadzić do zgrzytów o prymat w zespole. Będzie liga letnia i ktoś odmówi wyjścia na sparing
|
Nikt nic nie odmowi bo sami podkreslali jeszcze dwa lata temu dla nich zdobycie mistrzostwa jest priorytetem. Bosh sam gadal ze moze zostac w Toronto, jak widac nie zostal, bo druzyny wokol dobrej nie stworzyli. Teraz bedzie Miami Hate. Duzo druzyn na tym stracilo jednak.