Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline
#
28710
09.07.2010, 10:16
Jeden powie, że mamy na forum aktualnego prezesa Wisły to dopiero Bohdan teraz zacznie się dyskusja napewno bardziej intensywna i wrażliwa aniżeli "Polityka transferowa Wisły".
Lepiej zapobiegać niż leczyć
stalsanok1946
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stalsanok1946
Znajdź inne posty napisane przez stalsanok1946