Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 09.07.2010, 10:15
Ignorujmy te netowe bajdurzenia (MARCIN)-a...

Tradycyjnie jego nienawiść bierze górę nad logiką. Te same argumenty, które zastosował można by użyć w kierunku Skorży (jeszcze większy wpływ na słabe transfery, jego polityka względem chociażby Niedzielana, Mączyńskiego, Leszczaka czy nawet Łobo).

Ciekawe czy znów pisał jako on czy już jako SKWK. I czy ostatnio się sklonował: "Apelujemy w tym miejscu do zarządu klubu, by na tą sporną kwestię popatrzył szerszym horyzontem. "

P.S. Przyhamujcie niektórzy, bo już dwa bany poszły.
Ostatnio edytowane przez rav : 09.07.2010 o godz. 10:22.