Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5857
Stary 09.07.2010, 10:14
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to gdzie byli rodzice maleckiego gdy trzeba bylo go kablem wychowywac...
Ja ci "gratuluje" jeśli masz takie metody wychowawcze ...
---
Co do Małeckiego to ja bym wielkiej sprawy z tego nie robił .
Przykre że już zapewne na dobre mu się przyklei łatkę " trudnego charekteru " .
A chłopak po porostu złe wnioski wyciąga , nie nauczył się odpowiednie reagować (czyli albo dobry wyrobiony wzorzec albo zachowanie świadomości ) . Teraz ma do dupy wzorzec , nie poukładał sobie pare kwestii zwiazanych z piłką .

Żyby to zmienić to naprawde dużo nie trzeba , wystarczy zdać sobie sprawe że jego dotychczasowe zachowanie były nieefektywne , po prostu do dupy .
Najprostsza rada to przekładanie złości na treningi i boisko . Po pierwsze wtedy będzie na pewno bliżej gry ,po drugie, to też dodatkowa motywacja do treningów - satysfakcja , rozwój , stawianie sobie cełow i ich osiąganie . Dodatkowo będą go mieli za profesionaliste . Warto przejąć całkowitą odpowiedzialność za siebie . Wtedy przestajesz szukać przyczyn "niepowodzeń " na zewnątrz .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując