|
Tak wracając, ktoś może pamięta jak wyglądała sytyuacja z Kokoszką? Kto był winny temu, że ten aktualny kadrowicz się obraził, skorzystał z Webstera i wyjechał - nomen omen odmawiając? No bo chyba nie trener, który nie potrafił budować relacji w drużynie :]
|