Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1129
Stary 09.07.2010, 10:04
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Dzięki. Terminy mnie gonią a raczej nie pozwolą mi zdawać w stabilizatorze kilka dni po operacji
A tak swoją drogą, dla tych, którzy są jeszcze przed egzaminami, a mają możliwość treningu lub jeszcze jakieś jazdy przed sobą. Sporo ludzi oblewa na oficerskim, Brodowicza...

Cieżko tam się jeździ, więc łatwo o błędy...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując