Mistel napisał(a):

Dzięki. Terminy mnie gonią a raczej nie pozwolą mi zdawać w stabilizatorze kilka dni po operacji
|
A tak swoją drogą, dla tych, którzy są jeszcze przed egzaminami, a mają możliwość treningu lub jeszcze jakieś jazdy przed sobą. Sporo ludzi oblewa na oficerskim, Brodowicza...
Cieżko tam się jeździ, więc łatwo o błędy...