Vinci napisał(a):

Jakieś 4-5 dni temu, osoba, która poszła zapisać się na egazamin miała czas oczekiwania ok 1,5 tyg.
Wiadomo, ze przez te kilka minionych dni, trochę mogło się w tym temacie zmienić. Warto jednak podkreślić, że nie ma takiego dramatu, jak w ubiegłym roku, gdzie ludzie czekali ok miesiąca...
|
Dzięki. Terminy mnie gonią a raczej nie pozwolą mi zdawać w stabilizatorze kilka dni po operacji
