Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 09.07.2010, 09:57
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Jakieś 4-5 dni temu, osoba, która poszła zapisać się na egazamin miała czas oczekiwania ok 1,5 tyg.

Wiadomo, ze przez te kilka minionych dni, trochę mogło się w tym temacie zmienić. Warto jednak podkreślić, że nie ma takiego dramatu, jak w ubiegłym roku, gdzie ludzie czekali ok miesiąca...
Dzięki. Terminy mnie gonią a raczej nie pozwolą mi zdawać w stabilizatorze kilka dni po operacji
Odpowiedz cytując