Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.07.2010, 09:49
kieu napisał(a):Wyświetl post
Ale myślę, że zanim zaczniemy mówić już o pierścieniach warto byłoby, żeby Miami wzmocniło się na PG i C (bo myślę, że odpowiednio: Chalmers i Joel Anthony, nie gwarantują poziomu zbliżonego do Wade,Bosha i Jamesa).
No i mimo wszystko przydałoby się kilku zawodników z ławki, w końcu to ławka wygrywa mistrzostwa ;]
Dopiero wtedy będzie można rozmawiać o ich szansach na pierścień, w końcu w 3 mistrzostwa nie zdobędą.

A co do zapewnień właściciela, to skoro nie zdobyli mistrzostwa z LBJ i ostatnio z Shaqiem, wzmocnieni jeszcze w trakcie sezonu Jamisonem z Wizards to wątpię, żeby zdobyli go teraz.
Celtis wzmocnieni Allenem i Garnettem, a wcześniej był tam Pierce zdobyli tytuł, a ławki, czy PG i C nie mieli znakomitych. Dopiero wtedy wypromowano Rondo i Perkinsa.
Zapomniałem napisać o czymś jeszcze, ale uprzedził mnie już Ogryzek. Takie trzy silne osobowości (za genialnymi zawodnikami idą silne osobowości) mogą doprowadzić do zgrzytów o prymat w zespole. Będzie liga letnia i ktoś odmówi wyjścia na sparing
Odpowiedz cytując