|
buehehe, Kasperczak winny tego ze Malecki ma gowno w glowie.. Znalazl sie gwiazdor od siedmiu bolesci. Nie wiem, co on ma w glowie, ale chyba plewy same. Kim on jest zeby fochy stroic? Zeby chociaz byl niekwestionowanym liderem druzyny, albo mial jakis wybitny talent..
|