Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5831
Stary 09.07.2010, 09:44
To się nam Patryczek obraził nie wiem tylko o co: o to że Sobol został kapitanem a Mały liczył, że to jego wybiorą. O to że stracił miejsce w składzie na rzecz Wojtka Łobodzińskiego - jakoś nie przypominam sobie, że Wojtek takie cyrki odwalał - i nie śmiać się, że wspominam o Łobodzińskim, bo jakby się tak uprzeć to każdy kto straci miejsce w składzie powinien iść śladami Małego i strzelić focha( jeżeli rzeczywiście chodzi o stratę miejsca w 11)

Też jestem zdania, że chłopakowi się niestety w głowie pomieszało od podpisania nowego kontraktu, przed kontraktem taki potulny, grzeczny, waleczny a teraz co tylko się drze i macha rękami.
Do roboty niech się weźmie bo to się źle dla niego skończy.
Akurat teraz przy naszej jakże szerokiej kadrze potrzeba nam dodatkowych kłopotów z fochami pana Małeckiego - wpasował się idealnie wręcz.

Najpierw Smuda go na reprezentację nie wpuszcza a teraz Mały zamiast udowodnić, że mu zależy to jeszcze w Wiśle będzie sobie jaja robił.
Zupełny brak profesjonalizmu.
Odpowiedz cytując