|
Ale myślę, że zanim zaczniemy mówić już o pierścieniach warto byłoby, żeby Miami wzmocniło się na PG i C (bo myślę, że odpowiednio: Chalmers i Joel Anthony, nie gwarantują poziomu zbliżonego do Wade,Bosha i Jamesa).
No i mimo wszystko przydałoby się kilku zawodników z ławki, w końcu to ławka wygrywa mistrzostwa ;]
Dopiero wtedy będzie można rozmawiać o ich szansach na pierścień, w końcu w 3 mistrzostwa nie zdobędą.
A co do zapewnień właściciela, to skoro nie zdobyli mistrzostwa z LBJ i ostatnio z Shaqiem, wzmocnieni jeszcze w trakcie sezonu Jamisonem z Wizards to wątpię, żeby zdobyli go teraz.
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
|