Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5830
Stary 09.07.2010, 09:43
[QUOTE=skeba;931100]Jestesmy w takiej sytuacji, ze nie mozemy sobie pozwolic na taki ruch. [QUOTE]

Bzdura. Jesteśmy wręcz zobligowani do tego aby tak uczynić. NAJWAŻNIEJSZA JEST DRUŻYNA. Poczucie jedności i integracji aby w ogóle myśleć o osiąganiu jakichkolwiek pozytywnych wyników. Tym bardziej w naszej sytuacji kadrowej. W żadnej drużynie czy to koszykarskiej, siatkarskiej czy piłkarskiej niedopuszczalne jest tolerowanie takich łamistrajków. Osobników którzy niszczą poczucie wspólnoty. Nie mamy indywidualności więc jesteśmy w takiej sytuacji gdzie możemy liczyć jedynie na całość jako drużyne.
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 09.07.2010 o godz. 09:48.
Odpowiedz cytując