skeba napisał(a):

|
Czyzby opinia na podstawie jednego meczu wczorajszego, gdzie zagrał fajne spotkanie ?
|
Akurat 7 kotów ma rację co do Nykiela (Jego nie wymieniałem że byłby wzmocnieniem bo ma ważny kontrakt a my kasy nie mamy). To dobry solidny obrońca który dobrze gra w defensywie jak i ofensywie Ruchu. Widziałem go w zeszłym sezonie w 7 meczach? I zawsze dobrze się prezentował.
7 kotów
Zgoda co do tego że nigdy nie ma gwarancji czy dany kopacz akurat w Wiśle wypali, dlatego piszę o darmowych bo jest to relatywnie mniejsze ryzyko. Ale akurat co do Pietrasiak sądzę że spokojnie by sobie poradził.