W związku z odmową gry przez Patryka Małeckiego w czwartkowym meczu sparingowym pomiędzy Wisłą Kraków a Hannoverem 96 po powrocie piłkarzy ze zgrupowania w Barsinghausen zostanie przeprowadzona rozmowa dyscyplinarna z zawodnikiem, w trakcie której zostaną ustalone konsekwencje jego zachowania.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_maleckiego/