dynek.pl napisał(a):

Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.
|
Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę.
Jeśli chodzi o stadion, to nie mam nic przeciwko 4 m pasowi drogi serwisowej, nie jest to już nic szokującego. Z pierwszej podanej informacji wynikało, że cały 17 m pas ma być pokryty asfaltem.