Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11960
Stary 09.07.2010, 09:22
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.

Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę.

Jeśli chodzi o stadion, to nie mam nic przeciwko 4 m pasowi drogi serwisowej, nie jest to już nic szokującego. Z pierwszej podanej informacji wynikało, że cały 17 m pas ma być pokryty asfaltem.
Odpowiedz cytując