Wyświetl pojedynczy post
kotlet06
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11959
Stary 09.07.2010, 09:16
Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.
Odpowiedz cytując