Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kotlet06
Member
Od: 07.2009
Offline
#
11959
09.07.2010, 09:16
Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.
kotlet06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotlet06
Znajdź inne posty napisane przez kotlet06