Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5813
Stary 09.07.2010, 08:58
a tyle mówił o wieloletnim reprezentowaniu Wisły, o przywiązaniu do barw klubowych... tak nie zachowuje się prawdziwy Wiślak... odmówić wejścia na boisko, co za żal... widać wszystko pod publiczkę jak do tej pory robił... no ale jak we łbie pusto to co zrobić
Odpowiedz cytując