Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3732
Stary 09.07.2010, 08:57
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Też nie należę do miłośników ziemi wielkopolskiej, ale punkty do rankingu są nam niezbędne. Jak dobrze pójdzie sam Ruchu uciuła 1 pkt a może nawet trochę więcej.
Czy ja wiem...
Ruch dwa razy wygrał Polska ma 0,500 a ile z tego ma Wisła ? Wisła z tego ma 0,100. Wisła potrzebuje zdobywać ok 5 pkt sezon w sezon więc te 0,100 to niewiele wnosi. 0,100 przy 5,000 to różnica 50sięciokrotna. Innymi słowy by Wisła miała 5 pkt z rankingu krajowego 50 dwumeczy polskie kluby musiałyby wygrać. Tule to chyba nawet Angielskie kluby nie rozrywają we wszystkich meczach pucharowych.
Odpowiedz cytując