emj10 napisał(a):

|
Też nie należę do miłośników ziemi wielkopolskiej, ale punkty do rankingu są nam niezbędne. Jak dobrze pójdzie sam Ruchu uciuła 1 pkt a może nawet trochę więcej.
|
Czy ja wiem...
Ruch dwa razy wygrał Polska ma 0,500 a ile z tego ma Wisła ? Wisła z tego ma 0,100. Wisła potrzebuje zdobywać ok 5 pkt sezon w sezon więc te 0,100 to niewiele wnosi. 0,100 przy 5,000 to różnica 50sięciokrotna. Innymi słowy by Wisła miała 5 pkt z rankingu krajowego 50 dwumeczy polskie kluby musiałyby wygrać. Tule to chyba nawet Angielskie kluby nie rozrywają we wszystkich meczach pucharowych.