Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6982
Stary 09.07.2010, 08:53
Cytat:
Rozumiem ze skoro dzisiaj mamy piatek 9ty lipca i wczoraj nic nie wyjasnilo sie w sprawie Tiboniego to oznacza ze go po prostu nie kupujemy ?
Zwracając uwage na to ze mamy jeszcze 14h zeby kogos pozyskac i o go zglosic, zaczekalbym do poniedzialku bo wetedy sie wszystko wyjasni, jesli bedzie konferencja. Klub nie musi informowac od razu o tym co zrobil.
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując