Cytat:
|
Rozumiem ze skoro dzisiaj mamy piatek 9ty lipca i wczoraj nic nie wyjasnilo sie w sprawie Tiboniego to oznacza ze go po prostu nie kupujemy ?
|
Zwracając uwage na to ze mamy jeszcze 14h zeby kogos pozyskac i o go zglosic, zaczekalbym do poniedzialku bo wetedy sie wszystko wyjasni, jesli bedzie konferencja. Klub nie musi informowac od razu o tym co zrobil.