Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11958
Stary 09.07.2010, 08:49
Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując