|
Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.
|