|
Stadion Lecha na prawdę wyglada calkiem dobrze. WIelkosć robi wrazenie, chociaż pare błędów jest. Stadion Legii to prawdziwa bomba jak dla mnie. Lechia będzie miala rowniez genialny stadion, Cracovia solidny i chyba najlepszy w Polsce z takich mniejszych stadionów. Narodowy to nie trzeba nawet pisać, bo bedzie cudowny. A Nasz .... zeby powialo troche optymizmem to napisze, ze bedzie niezły
|