Wyświetl pojedynczy post
qqq123
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 09.07.2010, 08:47
Stadion Lecha na prawdę wyglada calkiem dobrze. WIelkosć robi wrazenie, chociaż pare błędów jest. Stadion Legii to prawdziwa bomba jak dla mnie. Lechia będzie miala rowniez genialny stadion, Cracovia solidny i chyba najlepszy w Polsce z takich mniejszych stadionów. Narodowy to nie trzeba nawet pisać, bo bedzie cudowny. A Nasz .... zeby powialo troche optymizmem to napisze, ze bedzie niezły
Odpowiedz cytując