|
Łagodni jesteście koledzy. Do ME? I jeszcze mu płacić? Leszczak został zdyskwalifikowany na jakiś czas. Wydaje się, że Małecki też powinien, pół roku bezpłatnego urlopu mogłoby mu zrobić dobrze. Albo się stoczy albo zrozumie, że klub to odpowiedzialność, praca jak każda inna. Jedno wyszło wyraźnie, na takim zawodniku nie da się zbudować niczego. Ciekawe czy kontrakty uwzględniają takie sytuacje?
|