adikos1906 napisał(a):

No tak lepiej wyłożyć 200 tys za jakiegos kaszalota z bałkanów
PS. Na moje juz Grosicki wyrósł z kasyna, pijaństwa itp.
|
Grosicki zagrał w 30 meczach w zeszłym sezonie. Strzelił cztery gole. CZTERY. Więcej strzelił Bartłomiej Grzelak (czyli największa pokraka i pośmiewisko Ekstraklasy). I to w 10 mniej spotkaniach. To o czymś świadczy.