Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28698
Stary 09.07.2010, 08:32
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
No tak lepiej wyłożyć 200 tys za jakiegos kaszalota z bałkanów


PS. Na moje juz Grosicki wyrósł z kasyna, pijaństwa itp.
Grosicki zagrał w 30 meczach w zeszłym sezonie. Strzelił cztery gole. CZTERY. Więcej strzelił Bartłomiej Grzelak (czyli największa pokraka i pośmiewisko Ekstraklasy). I to w 10 mniej spotkaniach. To o czymś świadczy.
Odpowiedz cytując