Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
qqq123
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3731
09.07.2010, 08:31
WY sie nie patrzcie na Lecha, tylko zobaczmy co sie dzieje u Nas... Obrony nie ma, Małeckiemu-gwiazdorowi znowu sodówa uderza do głowy, przegrywamy w sparingach. Nic z tego dobrego nie wyniknie raczej ...
qqq123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqq123
Znajdź inne posty napisane przez qqq123