Forza napisał(a):

Rozumiem ze skoro dzisiaj mamy piatek 9ty lipca i wczoraj nic nie wyjasnilo sie w sprawie Tiboniego to oznacza ze go po prostu nie kupujemy ?
UF
|
No i dobrze jak już mamy kupować ogórków to może z Polski(Ekstraklasy)

Np.Vuka Sotirovicia

Hehehe lepiej mi dzisiaj.
