Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11957
Stary 09.07.2010, 08:12
gromaders napisał(a):Wyświetl post
no i pięknie, będzie ewenement na skalę światową, będziemy mieli tor wyścigowy na stadionie
Możecie już przestać wylewać swoje gorzkie żale? Tego naprawdę nie da się czytać. Będzie sztuczna trawa, nie zobaczycie tego "toru".

Wembley:
http://www.football-wallpapers.com/w..._1280x1024.jpg

San Siro (sztuczna murawa, jak jest planowane u nas):
http://farm1.static.flickr.com/203/4...99a1737477.jpg

Stade de France (kostka dookoła):
http://www.ambafrance-co.org/local/c...rand-41060.jpg

Na Wembley i Stade de France jest tylko wylewka/kostka brukowa. U nas zapowiadają, że będzie to przykryte... I nie tłumaczcie mi tego, że stadiony jak Wembley czy Stade de France są wykorzystywane do innych imprez...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 09.07.2010 o godz. 08:19.
Odpowiedz cytując