gromaders napisał(a):

no i pięknie, będzie ewenement na skalę światową, będziemy mieli tor wyścigowy na stadionie
|
Możecie już przestać wylewać swoje gorzkie żale? Tego naprawdę nie da się czytać. Będzie sztuczna trawa, nie zobaczycie tego "toru".
Wembley:
http://www.football-wallpapers.com/w..._1280x1024.jpg
San Siro (sztuczna murawa, jak jest planowane u nas):
http://farm1.static.flickr.com/203/4...99a1737477.jpg
Stade de France (kostka dookoła):
http://www.ambafrance-co.org/local/c...rand-41060.jpg
Na Wembley i Stade de France jest tylko wylewka/kostka brukowa. U nas zapowiadają, że będzie to przykryte... I nie tłumaczcie mi tego, że stadiony jak Wembley czy Stade de France są wykorzystywane do innych imprez...