Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5794
Stary 09.07.2010, 07:55
Guru forum pan Małecki pokazuje jakim wielkim jest Wiśłakiem. Przed podpisaniem kontraktu jakoś to jeszcze to wyglądało, teraz ten facet bije rekordy. Jak pomyślę, że taki Fabregas siedzi na ławie i nie narzeka, to śmiać mi się chce z tego piłkarza. Dla przykładu zesłać do ME-w przeciwnym razie nie tylko pyskaty Patryczek będzie fikał.
Kasper musi być w szoku-w ważnych meczach potrafił zostawić na ławce np. Szymka czy Franka a tu trafiła się taka wielka gwiazda,że trenera słuchać nie musi.
I nie piszcie, że dobry piłkaraz to musi być zadziora bo to naprawdę jest śmieszne, aż komentować się tego nie da. Dobry piłkarz oprócz umiejętności musi być zdyscyplinowany...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując