|
Guru forum pan Małecki pokazuje jakim wielkim jest Wiśłakiem. Przed podpisaniem kontraktu jakoś to jeszcze to wyglądało, teraz ten facet bije rekordy. Jak pomyślę, że taki Fabregas siedzi na ławie i nie narzeka, to śmiać mi się chce z tego piłkarza. Dla przykładu zesłać do ME-w przeciwnym razie nie tylko pyskaty Patryczek będzie fikał.
Kasper musi być w szoku-w ważnych meczach potrafił zostawić na ławce np. Szymka czy Franka a tu trafiła się taka wielka gwiazda,że trenera słuchać nie musi.
I nie piszcie, że dobry piłkaraz to musi być zadziora bo to naprawdę jest śmieszne, aż komentować się tego nie da. Dobry piłkarz oprócz umiejętności musi być zdyscyplinowany...
|