Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5792
Stary 09.07.2010, 07:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Radzę wstrzymać się z przeżywaniem tej całej sytuacji, bo marne szanse żebyście się doczekali jakiegoś oświadczenia. Takie sprawy załatwia się po cichu, w szatni.
Oczywiście że oświadczenie będzie, bo sprawa "wyszła z szatni" i zaczyna się robić głośna w mediach. Inna kwestia - na ile to co powiedzą w oświadczeniu będzie zgodne z prawdą - tego to się raczej nie dowiemy.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując