wolfy napisał(a):


Radzę wstrzymać się z przeżywaniem tej całej sytuacji, bo marne szanse żebyście się doczekali jakiegoś oświadczenia. Takie sprawy załatwia się po cichu, w szatni.
|
Oczywiście że oświadczenie będzie, bo sprawa "wyszła z szatni" i zaczyna się robić głośna w mediach. Inna kwestia - na ile to co powiedzą w oświadczeniu będzie zgodne z prawdą - tego to się raczej nie dowiemy.
pozdrawiam