Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 09.07.2010, 01:51
Colin napisał(a):Wyświetl post
Małeckiego za taki wybryk powinno się na dwa, trzy miesiące przesunąć do Młodej Ekstraklasy.
A grać będą Ci wspaniali zawodnicy z ofensywy transferowej. Ale tylko na Playstation...

Niestety, w obecnej sytuacji,gdy nie można skompletować pierwszego składu, nie mówiąc już o ławce rezerwowych i tak wszystko musi zostać załatwione polubownie. Kary dyscyplinarne to są w poważnych klubach, a u nas nie potrafią nawet załatwić zawodnikowi papierów na czas. Gdyby podobny numer miał miejsce w jakimś dobrze zarządzanym klubie, to poleciałyby głowy. U nas - a to pech, będziemy mieli dwóch stoperów w dwumeczu z Szawle... No nic, niech się trener martwi

Kompletnie abstrahuję od przyczyn tego wydarzenia, bo może się okazać że pójdzie dementi, a TWSD będzie oczami przed kibicami świecić. Co najwyżej Basałaj Patrykowi palcem pogrozi i postraszy tymi asiorami z Indonezji, co to go w najbliższej przyszłości posadzą na ławce.

Nie jesteśmy poważnym klubem, to nas zawodnicy nie traktują poważnie. Żaden normalny, szanujący się klub nie prowadzi wirtualnych transferów na forach internetowych w nadziei na sprzedanie paru karnetów więcej. W każdym dobrze zarządzanym klubie nie ma mowy o tym, żeby to zawodnicy decydowali gdzie i kiedy chcą odejść wbrew interesowi klubu. Przełknęliście już takie numery ( ba - szukaliście dla nich racjonalnego wytłumaczenia ), to jedyne co wam teraz zostało - udawać że deszcz pada.

EDIT: Brawo, sprawą już zainteresowało się Weszło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2010 o godz. 02:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując