|
Skad tyle komentarzy negatywnych, skoro nie znamy calej sytuacji?! Zeby nie zrobilo sie niektorym glupio, kiedy poznamy powody, ktorymi sie kierowal. Moze poprostu Malecki mial wazne powody osobiste...wiadomo, ze pilka nie jest w zyciu najwazniejsza...
|