Małeckiego za taki wybryk powinno się na dwa, trzy miesiące przesunąć do Młodej Ekstraklasy. Może to by miało skutek wychowawczy. Jeśli nie przeprosi trenera i drużyny, kolegów poszczególnie po tych 3 miechach to wtedy wystawić go na listę transferową może chociaż kilkaset tys euro ktoś by za niego rzucił. Mam już dość tego cwaniaczka, który pod płaszczykiem "waleczności i ambicji jak to on mówi" zachowuje się po chamsku zarówno wobec piłkarzy innych drużyn jak i swoich kolegów z Wisły. Moim zdaniem Wiśle nie służy ktoś kto cały czas narzeka na grę innych i psuje atmosferę w drużynie. Nie jest żadną gwiazdą ani zasłużoną osobą dla Wisły żeby się z nim cackać jak z jajkiem.
Najlepiej teraz mu rzucić niezłą karę finansową, żeby odczuł, poza tym postawić ultimatum (ma przeprosić, poza tym zaliczyć klika meczy w ME) i potem się zobaczy czy podziałało wychowawczo czy też trzeba wystawić na listę transferową (sprzedać go do Cracovii - tam go "bardzo lubią" - ROTFL - apropos Lenczyk kilka miesięcy temu jako trener Pasów żartował na konferencji przed derbami do swoich piłkarzy, że jak będą źle grali to za karę wszyscy pójdą do Wisły)

.